Enter ile arama yapabilir, ESC ile çıkabilirsiniz.

Titan (Saadet Zinciri) Nedir ?

Daha önce Network Marketing Nedir isimli yazımda Network Marketing iş modeli hakkında bilgi vermiştim.
Bu yazımda ise bir çok insanın Network Marketing firması sandığı Titan ya da diğer adı ile Saadet Zinciri sistemleri inceleyeceğiz.

Bir Network Marketing firması ile Titan sistem arasındaki farkı anlayabilmemiz çok önemli çünkü sayısı oldukça fazla bu şirketler kendilerini Network Marketing firması olarak tanıtarak Network Marketing sektörünün adını lekelemekle beraber bir çok insanı mağdur ederek Network Marketing sektörüne olan inancı zedeliyor.

Network Marketing şirketleri sürdürülebilir bir ticari model olmak zorunda oldukları için ürün odaklı olmalıdır. Yani tüketime dayalı sürdürülebilir bir ticaret modelidir. Titan sistemlerde ise müşteri ya da ürün kavramı neredeyse yoktur.

Geçmiş yıllarda  “Ürün faydalı mı ?” , “Gerçekten kullanılıyor mu ?”, “Ürün gerçek bedelinden çok daha yüksek fiyatlara satılıyor mu ?” gibi sorularla Titan sistemler çok kolay anlaşılabiliyordu fakat gün geçtikçe Titan sistemler kendilerini daha iyi gizlemeye başladılar.

Şu an bir Titan sistemi, sisteme ait ürün ya da hizmetleri, sistem içerisinde para kazanma amacı olmayan insanların kullanıp kullanmadığına bakarak anlayabiliriz. Eğer ürün ya da hizmetleri sadece sistem içerisinde para kazanmak amacı ile bulunan kişiler kullanıyor ve ürün ya da hizmet sadece yeni distribütör kazanmak için bir araç haline gelmişse tam anlamı ile bir Titan Sistem (Saadet Zinciri) içerisindesiniz.

Son olarak şöyle bir toparlayacak olursak, Network Marketing firması herkes tarafından ilgi gören ve fayda sağlayan ürünlerin ticaretini yapar ve müşteri odaklıdır. Titan Sistemler yani Saadet Zincirleri para üzerinden para kazanma amacı olan ürün ya da hizmeti paravan olarak kullanan illegal sistemlerdir.

Peki hangi firma ile çalışmalıyız ?

Son zamanlarda gerek ürünleri gerekse pazarlama planı ile en adil ve en çok kazandıran Network Marketing şirketi Jeunesse Global’dir.

6.yılında 1 milyar $ ciro yapması ve Amerika’nın en büyük 500 şirketi içerisinde bulunması Jeunesse Global ile çalışmak için çok güçlü bir neden olsa gerek.

Network Marketing sektörü ile ilgili aklınıza takılan her soru için bana ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

3 Yorum

Network Marketing Nedir ? | TemtekNET

[…] ve adil bir iş modeli ise neden bu kadar çok ön yargı var. Bunun başlıca sebeblerinden biri Titan Sistemler ve Ponzi […]

aziz uray

merhaba
ilk basta söyleyim titan (SZ) gurubunun madurlarındanım, NETWORK MARKETİNG işinde bir arkadasım bahsetti , olaylar birbirine benzesede sadet zinciri olayının farkını yazınızdan daha iyi anlıyorum. teşke daha önceden yazınızı okusaydım . bir işe girişmeden önce bilgi edinmek en önemlisi , körükörüne işe atılmamk lazım.

temtek

Merhaba Aziz Bey,

Size bir mail gönderdim, sektörde başarılı olmak için gereken yardımı yapmaya hazırım.
İyi günler.


Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.